KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 16292158
nr 1629 2158
Kolteckning
Eva Björkström, "lilium tigrinum" Signerad. Bildmått: 48x35 cm, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:47:14
17/6 17:38:06
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer